KONST / Litografier / Färglitografier 7074313
*
nr 707 4313
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografier, Carl Fredrik Reuterswärd (f. 1934), 57x43
Carl Fredrik Reuterswärd, född 1934 i Stockholm, svensk målare, tecknare och grafiker med mera, död 2016.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2011
kl 18:42:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/7 14:55:40
1
300 kr
1/8 18:13:11
2
350 kr
1/8 18:30:18
3
550 kr
1/8 18:32:24
2
450 kr
1/8 18:33:13
2
550 kr
1/8 18:34:10
2
600 kr
1/8 18:37:09
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd, född 1934 i Stockholm, svensk målare, tecknare och grafiker med mera, död 2016.
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:57
*
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd, född 1934 i Stockholm, svensk målare, tecknare och grafiker med mera, död 2016.
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd
nr 707 4313
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografier, Carl Fredrik Reuterswärd (f. 1934), 57x43
Carl Fredrik Reuterswärd, född 1934 i Stockholm, svensk målare, tecknare och grafiker med mera, död 2016.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 650 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/7 14:55:40 | 1 | 300 kr |
1/8 18:13:11 | 2 | 350 kr |
1/8 18:30:18 | 3 | 550 kr |
1/8 18:32:24 | 2 | 450 kr |
1/8 18:33:13 | 2 | 550 kr |
1/8 18:34:10 | 2 | 600 kr |
1/8 18:37:09 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd, född 1934 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker med mera, död 2016.Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:57